| anonim_4396 a întrebat:

sunt andreea si am 14 ani...acus 15.imi place mult de un baiat ar el nu ma placesadcred ca sunt indragostita de el.inainte ma placea el dar eu nu deoarece prietenei mele i se scurgeau ochii dupa el.eu am lasat-o pe ea sa se combi cu el... dar acum eu am ajuns sa sufar.prietena mea s-a despartit de el acum mult timp vreau sa stiu cum pot sa il fac sa ma placa deoarece eu unt draguta arat bine. dar ma plac multi baieti dar eu numai pe el il plac. e asa dragut.cum pot sa ma imbrac, sa ma comport? va ros sa ma ajutati din suflet si sa nu radeti. v-am pupat:*

2 răspunsuri:
| sweet_girl_carmen a răspuns:

In primul rand fi naturala, nu te preface in preajma lui, nu te machia extravagant, nu purta fulte prea scurte si nici bluze prea decoltate.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Da.chiar e vremea de iubiti.nu are nici o legatura cu imbracarea ca iti va zice doar vai ce frumos e! iar dupa aceea vei regreta ca nu se va mai uita la tine.si in plus cum sa radem?batting eyelashesesti culmea... aaa hai sa revenim la subiect. ii spui ceea ce simti despre el.calma.va ramane socat iar dupa aceea o sa va cuplati.sa ma anunti dac a mers. o:-)