| ADY_5784 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac la o fata cu care vreau sa ma cuplez maine de dragobete?

5 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ursulet pe care sa scrie "I love you", un singur trandafir rosu si eventual o cutie de bomboane. Succes! Sper sa va mearga.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Heythere):

Aşa de uşor cad femeile pe spate, la un simplu ursuleţ? Wow, e foame în România, se vede...

| Heythere a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.Dar daca te place, nici prea greu nu se lasa.Dar un ursulet este foarte dragut si arata faptul ca tu chiar tii la ea...eu de ex daca baiatul pe care il plac imi da un ursulet si un trandafir.mi se pare destul.Nu vreau luna si stelele de pe cer big grin

| Ando1dul a răspuns:

Un parfum

| apocalipso1994 a răspuns:

Un buchet frumos de trandafri rosii