| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Ma numesc Cristina.Sa va povestesc.Un prieten comun, a facut ca eu sa am azi o intalnire cu baiatul de care sunt indragostita nebuneste.Nu a fost o intalnire amoroasa, prietenul comun a facut in asa fel incat amandoi sa fim in acelasi loc.Eu nu am avut nicio treaba cu el.Nu am vorbit cu el, doar ne-am salutat.El venea langa mine.Mai pe scurt.Stiu ca ii place de mine,dar nu putem fi impreuna, deoarece el are alta etnie(o ramura a etniei rrome.dar nu e rrom de ala cu cortul) si parintii mei nu-l accepta.Si parca nici eu nu pot sa ma apropii de el. Oare ce sa fac? Sa-l uit? Funda (fara raspunsuri aiurea)

Răspuns Câştigător
| Albinuza_Alinutza_1992 a răspuns:

Primul nu trebuie sa uiti p cineva p care iubesti doar pentru ca ai tai nu al accepta sau alt cineva nu vrea sa vb cu el anceark sa vb cu ai tai convinegei k nu cumva azi maine sa-ti para rau k l-ai lasat si poate dai de altu care al vor parinti tai si el dupa asi bate joc de tine si ai sa te gandesti mereu oare cum era daca nu ranuntam la baiatul ala..parerea mea

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

E bine daca nu-i "din ala cu cortul" laughing dar nici genul cocalar sa nu fie.

| eugabri a răspuns:

Daca e tigan nu inseamna ca trebuie sa renunti la el, pana la urma si ei sunt oameni. Si daca tu esti cu adevarat indragostita de el nu te intereseaza ce zic ai tai. Sau pur si simplu nu le spune! Bafta