| adriana_5421 a întrebat:

Sunt indragostita lume. dar de cineva care e indragostit de prietena meacrying. ea il considera ca fraxu. eu cu baiatul avem in comun absolut tot. muzica.stil.comunicare.gusturi. el cu ea mai putine. ne-am inteles super bine de la inceputstraight face dar.,. am ajuns cam tarziu. poate ca ea a fost prima care a ajuns la sufletul lui.si imi pare rau de astacrying ca simt atatea dracii pentru el.nu stiu ce sa fac sa ajung mai repede la sufletul lui. P. S. i-am zis ca sunt indragostita de el rolling eyes poate o mare prostie. ce sa fac? dau fundaconfused Ea se comporta ca si cum nu ar interesa`o ca imi place de el... ii zic sa il mai lase...pnmsad dar ea zice ca nu are nici o trreabarolling eyes nu stiu cred ca o iau razna. nu face nici o miscare inapoi ca sa ma mai apropii si eu de el. e un obstacol parcastraight face si daca ea tot sta in fata mea o s am nevoie de timpstraight face mult!

1 răspuns:
| Mike959 a răspuns:

Daca prietena ta iti spune ca nu are nicio treaba cu el, sa-i spuna si lui acest lucru! Daca chiar nu o intereseaza si chiar iti este prietena poate sa faca acest lucru! Bafta