| anonima_3365 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o problema? sunt impreuna cu un baiat de un an jumate de 2 saptamani ne certam foarte des in fiecare zi imi spune ca il insel si imi spune sa ii demonstrez dar nu vrea vorbe vrea fapte care ma ajuta please

Răspuns Câştigător
| allycsandra a răspuns:

Intreba-l daca te mai iubeste, spp sati rasp sincer daca zice da att spune-i sa aiba incredere in tine pentru ca daca l-ai fi inselat acum nu mai erai ca el [era chiar banal] erai ca ala care sp el ca "il inseli'...daca spp nu, att desp d el. spre sa te ajute rasp. funda?big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cautati unu din cunostintele tale sa te ajute ca aici primesti raspuns prin scris.

| Dde26nii a răspuns:

In primul rand cati ani ai`?
Apoi.eu zic ca orikat de mult l`ai iubi.ar trebui sa o termini cu el.pentru ca dupa cum vezi nu are incredere in tine. vrea doar sa te faca sa suferi. funda plss?blushing

| nutemaidoresc a răspuns:

Ai omis din start un lucru foarte important pentru a trata problema corect, varsta.

Trei variante s-au naruit in capul meu :
1. Nu te iubeste, cel mult ii place felul tau de a fii, probabil bate catre o fantezie sexuala, caz in care decizia iti apartine in totalitate.
2. Stie ca-l iubesti, trage catre extremitati, pentru a se convinge el de anumite banuieli/nedumeriri ce-i trec prin minte.
3. Aceasta ipostaza prezentata nu ar trebui sa aiba loc intr-o relatie normala, in plina dezvoltate.

| Lucian_4323 a răspuns:

Ma daca tu esti sigura ca nu il inseli si este adevarat atunci parerea mea este ca nu are incredere in tine si degeaba aveti 1 an... asta nu-i iubire sad