| CoOkiEe a întrebat:

Ma puteti ajuta? Va rog! Vreau sa stiu de unde as putea sa-mi iau un iphone mac (nu neaparat 4, desi pot si d-asta) la un pret ok, am cautat pe emag pe tot felul dar st... 30, 40 de milioane! as vrea sa stiu dc puteti sa ma sfatuiti de un loc unde pot gasi mai ieftin! poate... vreo 20 macar! :* mersi mult oricum!
Scuzati categoria! E mai populata!:*

Răspuns Câştigător
| KaylaSlvt a răspuns:

Am iphone 4s merge struna. intr-adevar aplicatiile se cumpara, dar il poti jailbreakui si atunci le iei pe gratis. iphoneul este cel mai bun telefon la ora actuala. am avut si Samsung galaxy s dar nu se compara. btw, Mac-ul este calculatorul de la Apple.Deci exprimarea corecta ar fi Apple iphone sau iphone simplu. iphone-ul nu e acelasi lucru cu macul.

3 răspunsuri:
| MonkeyDLuffy a răspuns:

Nu-ti lua Iphone 4 ca nu merita! Iati Samsung galaxy este exact ca Iphonu numai ca nu platesti aplicatiile! Vei fi multumita

| laura58 a răspuns:

Sall.eu am un iphone 3g dar m-am plictisit de el... e doat putin putin tocit pe spate dar asa l-am cumparat in rest e nou-nout daca te inttereseaza un pret de 350lei?

| KaylaSlvt a răspuns (pentru laura58):

Eu zic sa-l iei e un pret bunwinking