| DeeaVonP a întrebat:

Salut tuturor!
Imi puteti da un site de unde imi pot cumpara un IPhone 5 (eu vreau IPhone 5 alb, dar am inteles ca imi pot alege daca il vreau alb sau negru). Mentionez ca il vreau nou-nout, am auzit ca mai se dau tepe pe categoria telefoane pe internet, de exemplu sa primesc coletul gol, il vreau de maxim 20 de milioane, odata am intrat pe un site (nu mai stiu care) si scria acolo ca e nu stiu ce reducere si ca IPhone-ul 5 este nou-nout si costa 19 milioane + banii de livrare.
Scuzati categoria, vreau sa am cat mai multe vizionari la aceasta intrebare pentru a primi un raspuns, vreau neaparat un IPhone 5 white pana in 20 milioane!

Dau funda + vot! >big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Emag.ro
cel.ro
domo
altex

da sub 20 mil nou nu gasesti asa ca...

| relian a răspuns:

IPhone 5 nu mai exista, cel putin eu asa stiu.Deci trebuie sa stii ce vrei iPhone 5C sau iPhone 5S.Astea sint iphoanele acum. Iara daca vrei un iPhone 5C nou nout cum spui si fara tepe intra pe www.apple.com si comanzi direct de acolo.Vezi ca au si vinzari international.Deci nu intri pe Apple Romania ci pe apple.com. sau pe Apple America.Eu acum am luat un iPhone 5S si m-a dus cu tot cu taxe 700$. Deci tu la banii cei aia 2000 de lei poti cumpara un iPhone 5C, insa nu stiu cit te costa sa til trimita.Cel mai bine este sa intri pe sitele lor si sa intgrebi. Iphonul lor este deblocat deci il poti folosi in orice retea.Dar sa cumperi online direct de la Apple iti trebuie sa ai un card, ei doar asa vind.Insa stii sigur ca este iPhone, ca este decodat, adica din fabrica este unloack, insa trebuie sa vorbesti cu ei. Daca vrei sa te ajut ii pot intreba eu ca au chat online daca vind si trimit in RO si cit te costa.Insa comanda si plata trebuie sa o faci tu, plus de asta trebuie sa alegi culoarea telefoanului.Dar banii cei ai nu iti ajung sa cumperi iPhone 5S.Ai grija daca cumperi iPhone 5C toate indifferent de culoare au fata neagra, doar spatele este colorat in alb, Orange si ce culoare mai au. Daca cumperi iPhone 5S ala da are fata alba iar spatele este argintiu, gri sau gold.Astea sint iphoanele 5. Diferenta dintre ele consta in faptul ca 5S este mai subtire, are un processor cu o treapta mai sus si ceva foto mai bun decit 5C. iphone 5C costa 550 $ plus taxele adica inca 50$ la care se adauga shiping care nu stiu cit este in cazul tau.Alantu 5S este 650 $ plus taxe si shiping.Dar e mai bine sa intri tu pe www.apple.com si acolo vezi cum sta situatia.Bafta.

| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

Si dupa, vrei sa faci sex cu iPhone-ul?

| DeeaVonP explică (pentru ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara):

Si vroiai sa faci o gluma? *n-ai haz*

| Thh_Andreea_1993 a răspuns:

Nu o sa gasesti Iphone 5 la 20 de milioane niciodata. 20 e la mana a doua asa ca nu ai nicio sansa sa gasesti asa de ieftin.Di cred ca era la mana a doua unde ai gasit tu pe saitul acela sau era teapa. Oricum nu vei gasi niciodata la 20 de milioane Iphone 5... gandeste-te doar ca Iphone 4 S la mana a doua e vreo 13-14 milioane)...

| Lungu_Costin_1984 a răspuns:

Www.orange.ro cu abonament pantera :)

| DeeaVonP explică (pentru Lungu_Costin_1984):

Nu vreau la abonament, vreau la liber, la maxim 2.000 de lei happy
Si nu gasesc niciun site...