| Adela06 a întrebat:

Ma puteți lămuri?
Deci...
Părinții mei fac in fiecare zi s*x seara.Nu pot sa adorm așa repede sperând că intr-un final o voi face iar pe când sa adorm tata incepe, mai ales ca am si scoala a doua zi și mă trezesc greu.
P.s. SARBATORI FERICITE!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inchide usa de la camera ta. Si la nevoie daca si asa se mai aude, atunci da drumul la muzica. Si te asigur ca in mod sigur se vor sesiza si isi vor da seama ca trebuie sa lucreze mai usurel si mai silentios. big grin

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo lor.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-i sa faca, este dreptul lor.

| SG1995 a răspuns:

De ce o.fac cu tine in camera? Anyway dopurile de urechi sunt solutia.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Te prefaci ca privesti un film si te masturbezi sub impulsul sonor din camera alaturata.winking

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Yuck!
Cum sa te masturbezi pentru ca iti auzi parintii facand sex? Pe bune ma? Voi chiar nu mai aveti nici o limita sau pic de bun simt?

| Adela06 explică (pentru sofisis):

Nu ma masturbez, wtf

| sofisis a răspuns (pentru Adela06):

Nu era pentru tine raspunsul...

| ShamelessQboy a răspuns:

Păi, si ce ce sa te lămurim?

Răspuns utilizator avertizat
| TRIGGEREDrobbie a răspuns:

Da-te singura spre adoptie

| Gurita_Eliza_Cristina_1995 a răspuns:

Cu ce ai vrea sa te lămurim?