| Madalinutza_1398 a întrebat:

Buna:* mai am nevoie de cateva sfaturibig grin daca a-ti citit si cealalta intrebare a mea va fi mai usortongue Tot despre "I" este vorbabig grin eram la o zi de nastere si el era cu o fata(dansau, se sarutau si alea alea). De cate ori ii vedeam (caci el mai mult pe langa mine statea cu fata aceea) ieseam afara pentru ca nu suportam sa-i vad impreuna iar el venea mereu dupa mine sa vada ce am patit iar eu ii spuneam ca totul e in regula iar el se intorcea la ea. daca nu-i pasa de mine nu inteleg dc statea cu ea tot pe langa mine si iesea dupa mine? Cred ca el sta cu fata aia doar pentru ca ii da ce-i trebuiehee hee stiti voi la ce ma refer.Asta a trecut iar eu de ciuda si de nervi m-am combinat cu un baiat pe care el nu-l prea suporta, si de atunci "I" nu mai vb cu mine si a devenit indiferent fata de mine.de vreo 2 saptamani nu vb deloc cu mine.Credeti ca din cauza ca m-am combinat cu celalalt baiat nu mai vb cu mine? Credeti ca eu sunt de vina pentru ca am vrut sa-i fac in ciuda? Credeti ca macar putin ii pasa de mine din moment ce s-a suparat? Si daca i-ar pasa dc se poarta asa cu mine? Ce as putea sa-i spun pentru a face lucrurile sa revina la normal? Macar sa vb cu mine, sa fim amici daca mai mult nu se poate.Ma multumesc si cu atat chiar daca il iubesc.As vrea sa-l sun sa vb cu el. Ce as putea sa-i spun? Sper ca nu v-ati plictisit dar chiar am nevoie de ajutor. Daca aveti rabdare si bunavointa sa ma ajutati va rog sa-mi raspundeti la toate intrebarile mele si sa va spuneti parerea si sa-mi dati un sfat.Va multumesc:*pup:*pa pa.

4 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Eu cred ca si tipul te place si a vrut sa te faca geloasa si a reusit, dar nu se gandea ca si tu o sa faci acelasi lucru.Eu zic sa vb deschis cu el pentru ca, banuiesc ca si el ar vrea sa fie cu tine. Nu-l pierde daca il placi asa de multhee hee

| Markus_4003 a răspuns:

Du-te la el si iti cere scuze si spune-i adevaruul ca ai dorit sa ii faci inciuda si ca toate acestea lucruri leai facut numai pentru ca ai dorit sai terzesti gelozia si eu cred ca totul va fi bine, Bafta

| xBeatrice a răspuns:

Vorbeste cu el. spune-i ca simti ceva pentru elhee hee si ca te-ai cmb cu tipu' sa-i faci in ciuda.

| Alexutza_9068 a răspuns:

Eu cred ca de aia nu vb cu tine pentru ca te-ai comby cu acea persoana, dar acelasi lucru a facut si el, totusi in adancul sufletului simte el ceva pentru tine altfel nu ar reactiona asa si nu ar fi impresionat de lucrul pe care l-ai facut si tu.Atuncea la acea zi de nastere nu stiu ce a vrut sa demostreze poate ca poate fi si cu alte fete sau ce, incearca sa vb cu el sa ii spui ca tu cu alti baieti nu poti numai cu el sau inca un lucru lasa ca vb eu cu el pa pa bafta pup:*:*