| Din_Chocholata_Puffulethe_1998 a întrebat:

Ieri am fost in excursie la Sinaia la Castelul Bran.Mie imi place de George(un coleg). Cand am intrat in castel George si Andreea(fosta lui colega de banca) statea langa el si se tineau de mana ca doi indragostiti! Am murit de ciuda! Pe urma i-am zis lui Giani(tot un coleg) sa-i spuna ca sunt suparata pe el. Apoi el a venit la mine mi-a spus Scuze,eu am plecat m-a prins de mana si m-am intors spunandu-i Lasa-ma in pace si el mi-a spus Scuze dar n-am stiut ca ma placi,iar eu am intrebat-o pe Andreea de ce te uiti asa urat la noi,iar ea a zis ca ti-e ciuda pe noi.Dar nu mi-a zis ca ma placi. Si asa eu am incercat sa plec dar m-a tinut de mana si m-a pupat iar eu i-am zis : Poti fii cu Andreea dar macar gandeste-te ca eu te iubesc, iar ea nu vrea sa stea cu tine doar sa-mi faca in ciuda! Pe urma ne-am combinat, dar cand sa plecam acasa Karina(prietena mea) mi-a zis ca i-a dat lui Giani 3 lei sa ne combine si inca 1 leu sa ne mearga bine.Si mi-a mai zis ca trebuie sa ii dau o pauza sa inteleaga ca iubirea nu se cumpara cu bani! Si eu nu pot sta fara el il iubesc mult.Cand eram aproape de casa el statea cu mana pe fata.Il vreau inapoi dar cum sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| gdez a răspuns:

Hei. buna:* Spune`i din suflet tot ce simti:* si ca vrei sa fiti impreuna

| Din_Chocholata_Puffulethe_1998 explică (pentru gdez):

In fine...I-am spus dar a devenit un porc, nesimntit, si care ne pune mana pe fund.

1 răspuns: