| anonima2021anonima a întrebat:

Buna,mentionez ca intrebarea trecuta era scrisa de prietena mea, trec si eu printr-o poveste de dragoste de aproape un an.Stiu ca nu e capatul lumii si ca la varsta mea nu e ok ce fac, si cat sufar dar.
Am 16 ani si in vara lui 2020 am facut o pentru prima oara cu un baiat, eram impreuna ce-i drept dar e ceva ciudat care nu pot exprima in cuvinte, dupa asta ne-am certat foarte rau pentru ca s-au auzit vorbe si mi-am pierdut pentru moment increderea in el, dar sunt deja 8 luni in care noi tot vorbim,suntem apropiati si sincer imi da semne ca inca ar vrea ceva cu mine,tinand cont că noi nu am mai fost intr-o relatie de atunci,dar vorbim foarte des, inca o facem, dar recent nu prea mai vrea pentru ca ii e ca se aud iar vorbe si eu tot insist sa o facem laughing dar important e ca se comporta uneori dragut cu mine si da semne ca m-ar placea, scuze daca am zis de 2 ori, ce ar trebui sa fac? Vreau sa ne impacam normal, sa fim iar impreuna, aici nu pot scrie tot ce se intampla intre noi, el zice ca nu mai simte nimic pentru mine dar totusi cum am zis mereu imi arata contrariul, adica ca tine si e super gelos.Ne-am gresit unul altuia foarte mult pentru ca incercand sa-l fac gelos cu prietenii lui nu a fost cea mai buna idee, dar m-a iertat usor cred.Cum il pot face sa fie din nou al meu? Mentionez ca vorbim des cum am zis si scuze daca repet lucruri, ne vedem tot destul de des si nu stiu ce sa mai fac..credeti ca ma place macar? Dau funda

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil vrea doar sa te foloseasca o vreme si pe urma... pa si pusi. Gandeste-te de 2 ori inainte de a accepta sa mai intretii sex cu el. In plus daca sufera de boala psihica denumita gelozie, ar fi bine s-ati vezi de treaba si sa cauti pe altcineva. Sanatate!

| LastBlackNight a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Gelozia este ceva firesc

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LastBlackNight):

Acum 12 ore | LastBlackNight a răspuns (pentru corbulalbrosu):
Gelozia este ceva firesc
Asta s-o crezi tu. Gelozia reprezinta cea mai CRUNTA si GRAVA si INCURABILA boala mintala degenerativa,... fara leac si tratament.

| LastBlackNight a răspuns:

Poveste de dragoste intre bombardieri, clar.