| Loly83 a întrebat:

Mereu baietii spun ca fetele sunt de neinteles, dar uneori e chiar invers. O sa spun povestea mea. Am cunoscut un baiat, are 20 ani, si vorbesc cu el de 2 luni, am inceput sa tin la el foarte mult, pot zice chiar ca m-am indragostit. A spus si el ca s-a atasat foarte mult de mine, si ca tine enorm la mine si ca nu stie cum am facut sa devin atat de importanta pentru el. Ne-am si vazut de cateva ori, m-a luat in brate si nu a vrut sa-mi mai dea drumul, de fiecare data, m-a si pupat, se agita si se balbaia in fata mea. Imi zice mereu sa am grija de mine, ma intreaba daca sunt bine, daca am mancat, are grija de mine. Ba chiar zicea acum cateva saptamani ca i-ar placea sa fim impreuna ca ne-am atasat atat de mult unul de altul si chestii. Chiar credeam ca si el ma place. Pana acum cateva zile cand nu stiu cum am deschis subiectul, dar a spus sa nu vrea sa ma indragostesc de el, si a vorbit si cu prietena mea si i-a spus ca tine mult la mine dar doar ca la o prietena, nimic mai mult. De profitat nu cred ca voia sa profite, nu-i sta in fire, si in plus mi-a dat o gramada de sfaturi in legatura cu astea. Dar tot sunt nedumerita, de ce ar face un baiat din astea ca apoi sa spuna ca tine doar ca la o prietena? Ce pot intelege din asta? Astept parerile voastre. FUNDA!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Iti lipseste acel "ceva irezistibil" care ii face pe barbati sa-si piarda capul si uneori si judecata. In cazul vostru lipseste, nu exista, atractia sentimentala reciproca. Fata de tine manifesta o iubire profunda si pura adica.....platonica si prin tot ceea ce face incearca sa devina ingerul tau pazitor.

| TimSem a răspuns:

Hmm... eu cred că nu e atras de tine... ci de sexul opus ție :/

| xtjgfk a răspuns:

Poate ai inteles tu gresit! Poate el asta a vrut de la bun inceput. Mi s-a intamplat si mie cu cateva tipe... eu am crezut ca ele se dau la mine dar am aflat ca de fapt nu era asa ci doar incercau sa imi fie prietene. Se mai intampla sa si gresim.