| mikutzzza1000 a întrebat:

Merg sambata asta cu niste prieteni (mai exact vreo 8) cu cortu si stam peste noapte acolo printre aceste persoane cu care merg se afla si un baiat pe care il plac el fiind mai mare ca mine cu vreo 3 ani aprox... eu avand 15 ani, e acu vine problema ce sa fac ca sa-l "cuceresc"? Vreau doar sa fim impreunam, iubiti sa nu se intaleaga altceva...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bebitza_3258 a răspuns:

Pff. pai daca o sa mergeti la cort sigur o sa vorbiti. Incearca ca de fiecare data cand ai nevoie de ceva sa fie el acela la care ii ceri, totul parand o COINCIDENTA. Poti chiar sa-l intrebi daca bea ceva cu tine. Vorbiti. Si. daca stati seara mai tarziu afara. si iti este frig. si sunteti doar voi 2 poti sa-i spui ca iti este frig.si ar trebui sa-ti spuna sa vi mai aproape. daca te cuprinde.atunci poti sa-l saruti happy... bafta!:d

| masly a răspuns:

Nici de cum sa nu te lasi la el... facand asta nu o sa l cuceresti...