| reginawow111 a întrebat:

Salut.Imi place de un băiat și lui de mine. Problema este ca e mai mare ca mine cu 7 ani, eu având 15 ani și el 22 plus ca dacă afla familia mea ma omoară. El m-a întrebat dacă vreau sa fiu prietena lui și eu am spus ca mai bine sa fim doar prieteni/amici iar el s-a suparatcrying Cel mai mult ma doare ca și eu îl plac dar nu vreau să-i spun asta.Stiu ca vor fi multe consecinte.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tinel asa la distanta pentru ca nu e intreg la cap

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, cam multe consecințe.
Așa este dragostea, doare.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu vrei să îi spui că și tu îl placi atunci uită-l altfel poți avea probleme.

| Plato a răspuns:

Pune mana pe carte, fetita inconstienta.
Criminalul ala, pedofilul ala nenorocit ce crezi ca vrea cu tine? Sa te foloseasca de cateva ori, ca esti naiva si prostuta, apoi iti face vant. Chiar crezi ca un barbat in toata firea iubeste un copil, fetita inconstienta? Esti doar prada usoara.
Ii doresc toate fisurile anale de la Jilava, criminalului nenorocit. Vrea sa distruga un suflet, o viața, o copilarie. Hoit imputit, ca ala nu se poate numi om, lua-l-ar Dzeu.

Fetito, asculta-ti parintii, nu fa o greseala pe care s-o regreti apoi toata viata.
Esti un COPIL, bucura-te de copilarie, ca vei regreta cand trece.
Nu te juca de-a adultul, ca e foarte periculos. Ai o viata intreaga sa fii adult, acum esti COPIL, profita de asta, nu o irosi.

Sa nu crezi o clipa ca animalul ala te iubeste, dracii sa-l pieptene. Esti naiva si vrea sa profite de tine.
Gandeste-te putin, daca era asa de bun, avea una de varsta lui, nu incerca sa maltrateze un copil, sa-i rapeasca inocenta.

Cel putin ignora-l complet. Dar eu, daca as fi tatal tau, l-as reclama la Politie, pentru tentativă de corupere de minori. Sunt sigur ca ai conversatii incriminatoare.

SPUNE-LE PARINTILOR TOT!

| reginawow111 explică (pentru Plato):

Nu este un pedofil și nu avem nici conversații incriminatoare.

| Plato a răspuns (pentru reginawow111):

Ba da, este pedofil.
Un adult atras de copii se numeste pedofil.
Tu esti copil, el adult.

Treaba ta, fa ce vrei, dar oricum imi vei da dreptate la un moment dat.
Ori o sa zici "ce bine ca l-am ascultat", ori ca "ce proasta am fost ca n-am ascultat", dar 100% imi dai dreptate la un moment dat.

Intelege, nu te mai crede matură, ca nu esti. Esti un copil. Esti incredibil de usor de prostit si convins.
Eu am fost ca tine, stiu ce gândești, stiu ca te crezi ultra desteapta. Revino-ti.
Si eu ma credeam la fel la varsta ta, credeam ca stiu tot, credeam ca sunt stapan pe toate, iar viata m-a trezit.
Viata e mult mai dura decat mine, asa ca mai bine sa te trezesc eu decat ea.
In plus, cand te lovește viata, ramai cu cicatrici eterne.
E extrem de periculos ce faci. Nenorocitul ala e un criminal.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Spune-i că-l placi și țineți secretul „relației".

| Plato a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Doamne fereste, fetito, te auzi?
Daca o violeaza si transeaza ala, parintii sa nu aiba nicio idee, nu? Niciodata sa nu tii secrete de parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce simți. Din moment ce și el te place e sigur ca nu vei fi refuzata. Legat de ce ar zice familia ta, tine relația secreta, îmi imaginez și eu ce rău ar fi sa îți placa de cineva și sa nu poți fii cu el din cauza familiei.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Ce bine ar fi ca femeile de 22 foarte sexy, sa le placa de baietii de 14-15 ani.Dar uite ca nu e asa