| iulikkkaaa a întrebat:

Buna mi-a intarziat ciclu 7 zile. dar azi de dimineata mmi'a venit... e posibil sa fiu gravida? sau de ce mi-a intarziat asa mult?

Răspuns Câştigător
| KissSummer a răspuns:

Mie nu imi mai veni`se de o luna jumate si tocmai ieri mi-a venit.oh go on. stai lin ca e doar o dereglare menstrualawinking

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ţi-a venit, cum să mai fie posibil să fii însărcinată?
A fost vorba de o dereglare hormonală sau o răceală. Plus de asta, e posibil ca menstruaţia ta să nu fie regulată, aşa că n-ai de ce să-ţi faci probleme atunci când întârzie sau vine mai devreme.

| Elisa a răspuns:

Din moe ce ti-a venit nu are cum sa fi gravida.

| A12NDRA a răspuns:

Pai daca ti-a venit nu ai cum sa fi gravida, mie mi-a venit de vreo 4 ani si uneori nu imi vine cate o luna.Deci stai linistita!

| n30x a răspuns:

Ti-a intarziat pentru ca incepi sa ai un mod de viata diferit. Din moment ce ti-a venit inseamna CLAR ca nu esti gravia happy

| Stryder_1593 a răspuns:

Stiu ca sunt baiat dar din ce stiu si eu in adolescenta ciclul nu trebuie sa fie neaparat la fel, in aceleasi perioade...corpul inca se dezvolta.etc. si mai important.AI FACUT SEX, ca sa poti fi insarcinata?

| MadaB a răspuns:

Intradevar corpul se mai dezvolta, se schimba, poate fi doar o mica raceala... dar chiar asa, ai facut sex? laughing

| DarkShaodw1 a răspuns:

Eei...7 zile.oh go on E un nimic! Mie mi-a intarziat si 1 lunalaughing In plus, daca acum ti-a venit, clar ca nu esti gravida! Stai calma, asa se intampla tuturor la inceput, si nu te mai panica atat!oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waw.Deci stai putin laughing.Tu ai facut macar SEX ca sa ne intrebi pe noi daca esti sau nu gravida.Frate...si oricum nu cred ca ar fi o propblem de ingrijorare.Dar totusi mi se pare putin cam banala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) asta-i buna!
hei trebuie sa stii ca nu-ti vine regulat mai ales daca esti in primi ani de menstruatie doi mie mi-a intarziat aproape 2 luni intr-o vreme si tu spui ca 7 zile e multlaughing e normal sa-ti vina mai tarziu sau sa-ti vina mai devreme nu ne vine regulat asta nu inseamna ca esti insarcinata stai relaxbig grin

| LoredanaTM a răspuns:

Iti recomand sa citesti ghidul menstruatiei creat de cei de la chilotis.com