| anonim2576283 a întrebat:

Buna! Mi-a întârziat menstruația 5 zile. De atunci, am facut teste de sarcina si toate au iesit negative. Niște sfaturi? Pot fi însărcinată?

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Daca nu dai niciun fel de detalii, putem sa spunem da sau nu, doar asa ca parere fara nicio relevanta

| anonim2576283 explică (pentru Robert2526):

Facem sex protejat mereu. Trebuia sa vina miercuri si de marți am inceput sa am simptome ca si cand ar trebui sa vina. Dureri de burta, sani. Ma gandesc ca daca era ceva, din 9 teste ieșea unul

| Robert2526 a răspuns (pentru anonim2576283):

Menstruatia nu e cea elvetian. Nu esti insarcinata, iti zic asta 100%. Lasa testele alea de sarcina ca in momentul acesta, chiar si daca erai insarcinata tot negativ iesea.
Ciclul menstrual nu e atat de fix. Nu te mai stresa aiurea