| wanted1 a întrebat:

Buna
Mi-a propus una ca face dragoste cu mine daca ramanem impreuna.
Eu nu vreau sa raman cu ea dar vreau sa fac sex.
Dupa ce facem ce as putea sa-i zic, sau cum sa ii arat ca nu vreau o relatie si a fost doar o aventura.

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Doamne, ma intreb cata minte avea cand ti-a propus asta.Eu daca as fi baiat cu capul pe umeri, mi-as da seama ca fata este disperata si are o stima super scazuta fata de ea, daca crede ca sexul e de ajuns ca sa aiba o relatie cu tine.I-as zice, uite ce, daca vrei sa facem sex, nu e nicio problema, putem face, dar nu iti pot garanta ca vom ramane impreuna.Cine a zis ca daca tine la tine, va accepta doar sex, a spus o mare prostie. Daca accepta, parerea mea e ca nu se respecta si si nu da doi bani pe ea.Eu zic sa ii spui de la inceput cum sta treaba, sa nu ii dai sperante si sa te folosesti de naivitatea ei, pentru ca o sa platesti pentru asta.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este de inteles dorinta ta de a intretine contacte sexuale, insa ar fi indicat sa iti "interoghezi" constiinta pentru a ajunge la concluzia daca acea fata merita sa fie batjocorita sau sa fie "gratiata"? big grin

| kandaraki a răspuns:

Daca faci sex cu ea si apoi o parasesti inseamna ca te folosesti de ea, acum pune intrebarea altfel - daca tu ai gasi o fata cu care ai vrea sa fii impreuna si ea s-ar culca cu tine si te-ar parasi dupa asta, cum te-ai simti tu?

| dolceromania a răspuns:

Spune-i ce crezi, daca tine la tine va accepta doar sex.

| Issabelle6789 a răspuns:

E un lucru taare urat, cel mai urat sa faci sex cu o fata si apoi sa o parasesti desi tu ai fi tentat sa ii spui ca o sa ramai cu ea.Foarte frumos ii spui ca nu ai cum sa faci asa ceva si pentru asta sa ramai cu ea.Ori sex si atat ori mai bine nimic.

| xtjgfk a răspuns:

Faci ce vrei. Poti sa o si minti ca vei sta cu ea dupa si sa nu stai. Daca tu esti k cu ceea ce faci si ti se pare ca poti trai cu asta. Go for it!