| Mimippescuu55 a întrebat:

Buna, mi-a venit menstruatia dar este mai puțin ca de obicei, adică ieri în prima zi nu a fost mai deloc decat foarte putin, azi a mai venit, de ce? Am fost cam stresata zilele astea plus ca a mai avut si o dereglare de acum 2 luni

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"De ce" numai dumnezeu iti poate spune, ca noi chiar nu avem de unde stii.
In orice caz, stresul NU provoaca reduceri de sangerare si nici intarzieri, dar ciclul de tip neregulat, cu siguranta vine cand vrea el.