| boroianalexandra a întrebat:

Mi-am dat seama ca imi plac si fetele si vreau sa cunosc pe cineva...bi. Nu am idee unde as putea cunoaste o fata cu care sa ma pot intelege si cu care sa pot discuta.Asa ca...este cineva interesata?

12 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Ai poze?

| Hombre a răspuns:

Sunt la dispozitia ta, cu un mic amendament, sunt mai bărbată.

| niki a răspuns:

E o categorie de dragostesi si sex, ce ma atacati asa? fata a pus o intrebare nu a dat cu parul in cap la nimeni!
da scumpo, sunt multe numai ca fac pe sfintele, 90% din fete au o fantezie de a incerca macar o data cu o alta fata! si faptul ca vrei sa experimentezi mai mult decat sexul "clasic" e super, doar ca in Romania inca mai persista conceptia comunista!

| Crissuuu a răspuns:

Dreams_without.sleep
si al unei prt de-ale mele.
dodo. didilu_d
:*:*:*:*

| Alexandra_7889 a răspuns:

Pe matrimoniale gasesti cate vreiwinking

| xDudeee a răspuns:

Ok, inteleg ca esti innebunita, dar nu ne "maltrata" si pe noi cu genu` tau de intrebari pune de pus pe matrimoniale...Baftaa la gasit feteee.winking

| BonneLess a răspuns:

Fata eu chiar nu va inteleg cum puteti sa va placeti una pe alta:-& mai bine vorbeste mai mult cu parintii tai poate te vor intelege si poate te vor ajuta sa nu mai fii bi pentru ca asta este doar in mintea ta si daca o sa incerci vei putea scapa de ea o poti lua ca un fel de boala a mintii. pup:*

| me_7194 a răspuns:

Da-mi mesaj privat

| MeMyselfI a răspuns:

Cea mai idioata intrebare

| kiddu_1282 a răspuns:

Nimeni. crede.ma :*

| AdamJensen a răspuns:

Lasa-ne in pace

| AleBale a răspuns:

Pana la ora 12, ca dupa aia ma transform in varcolac...(a)!