| Alexpericulosu a întrebat:

Buna! Mi-am epilat penisul si am observat ca imi curge putin sange de la inceputul penisului. E vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Briannaa12 a răspuns:

Bună! Nu e absolut nimic grav, linișteste te. Tot ce s-a întâmplat e faptul ca ti ai iritat porii și te ai zdrelit puțin cu lama, de acolo sângele. Cu alte cuvinte, ti ai ranit puțin pielea. N are ce sa se întâmple rău. Poți da cu niște crema de galbenele dacă ai. Asa ca stai liniștit, ti o zice o fata care s-a mai făcut și ea cu lama și a pățit fix ca tine și care cunoaște ceva anatomie, deci știu ce vorbesc. Poți lăsa orice îngrijorare.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Penisul nu are par pe el. Ti-ai epilat parul de pe langa penis. Si piticii din gradina par mai mari cand tunzi iarba din jurul lor.

| Sofer a răspuns:

Nu ți se întâmpinarea nimic. Data viitoare ai grija cum folosești lama.

| SG1995 a răspuns:

Am pățit, de două ori. laughing

| Anonim9991111 a răspuns:

Ma gândesc ca ai făcut asta cu o lama. se poate sa te fi taiat din greșeală când ai dat cu lama in zona respectiva. eventual pune apa rece dacă crezi ca poți.

| Alexpericulosu explică (pentru Anonim9991111):

Da, am facut cu o lama. Am pus apa rece, s-a oprit sangerarea. Multumesc!

| Alexpericulosu explică (pentru Anonim9991111):

Dar, nu se va intampla nimic, nu? Imi va afecta ceva la Penis?