| Anonimboy111 a întrebat:

Salut,sunt baiat si am 16 ani, m-am epilat la penis(o fac de mult timp) si m-am taiat putin pe penis(nu pe langa, pe pielea penisului) din greseala, n am observat pentru ca nu am vazut sa curga sange, acum e rana si nu ma doare sau sa curga sange, o sa ramana semn? cum sa fac sa-mi treaca mai repede doarece ma deranjeaza estetic

12 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Te mai ciupesti nu ramane semn, asigura-te ca folosesti un big bun cu 3 lame de la gilette si iti recomand in loc de sapun sa folosesti gel de ras in partea de jos, e mult mai eficient.

| Anonimboy111 explică (pentru MarianWLF):

Folosesc bic cu 5 lame si e ft bun, cel cu 3 meh nu prea e bun, si da cu gel de ras ma fac

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat de des te admiri de te deranjeaza estetic?

| Hyperion7 a răspuns:

Daca e o tăietură adâncă și vizibilă,posibil sa rămână un mic semn, dar în rest nu rămâne.
Pentru a grăbi vindecarea, încearcă să aplici un unguent pentru rani(merge și galbenele daca altceva nu ai)și un plasture sa pui deasupra, sa nu faci lenjeria de crema big grin

| Anonimboy111 explică (pentru Hyperion7):

Nu e adanca, dar e vizibila

| Hyperion7 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Nu lasa urme big grin

| CristianPoponBossul a răspuns:

E grav trebuie taiat de tot a patit prietenul meu denis asa. imi pare rau

| Anonimboy111 explică (pentru CristianPoponBossul):

Prietenul tau denis e prost ca tine, canta la alta masa

| CristianPoponBossul a răspuns (pentru Anonimboy111):

Eu am fost respectuos. te rog fi si tu la fel sa nu avem probleme

| Anonimboy111 explică (pentru CristianPoponBossul):

N ai fost respectos, chill ca esti troll