| Adredemesconf a întrebat:

Mi-am luat o noua cartela orange si tot primesc de cateva saptamani mesaje de la Anonim cu textul "Stiri noi externe URL: " si apoi da un URL catre m.orange.ro.

Cum pot sa fac sa dispara asta? Sau la ce numar trebuie sa sun la Orange sa ma lase in pace?

(Nu apare nici un nr. de telefon pur si simplu scrie Anonim.Si primesc mesaje d-astea si pe la 2-3 noaptea )

2 răspunsuri:
| Adredemesconf explică:

@funkiehair am pus intrebarea asta de 5-6 ori si nu mi-a raspuns nimeni.Din moment ce doar tu te-ai oprit aici ca te-am deranjat inseamna ca multa lume nici n-a vazut intrebarea mea.Imi cer scuze daca te-am deranjat.

| funkiehair a răspuns:

Tu chiar nu stii citi categoriile? atat ma dispera astia ce isi pun alte categorii!::phbbbbt