| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Tot primesc de cateva saptamani mesaje de la Anonim cu textul "Stiri noi externe URL: " si apoi da un URL catre orange.ro.
Cum pot sa fac sa dispara asta? Sau la ce numar trebuie sa sun la Orange sa ma lase in pace?
(Nu apare nici un nr. de telefon pur si simplu scrie Anonim.Si primesc mesaje d-astea si pe la 2-3 noaptea )

1 răspuns:
| KennenX a răspuns:

Sfatul meu e ca ar trebui sa suni la Orange si sa iti blocheze pentru o perioada aplicatia de a primi mesaje ( sa poti primi doar de la Orange bineinteles)