| ana_9938 a întrebat:

Mi se pare o intrebare cam rusinoasa pentru mine da in fine.Eu si prietenul meu suntem virgini, eu sunt pregatita sa fac sex pentru ca il iubesc mult dar nu vreau sa-mi incep viata sexuala la anii astia.Cand ne intalnim eu ii ating penisul si il masez in sus si in jos iar el face acelasi lucru cu mine doar ca imi baga si degetul si se excita foarte tare cand facem chestiile astea. Se poate zice ca am facut sex oral, este bine ceea ce facem? Niste sfaturi va rog. Avem 12 luni impreuna

funda

pupicilove struck

Răspuns Câştigător
| Zero a răspuns:

Daca aveti peste 14 ani deja puteti sa va ganditi si la pozitiihappy aa si sa nu va fie frica. doar sa va protejati si cum ma sfatuiesteprietena mea...sa va distrati. A si sexul oral nu e cea ce faceti voi, sexul oral este acela cand tu ii sugi penisul prietenului tau, iar el iti da limbi in ...sti tuhappy

bafta :*

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este ok, dar sa va spalati de fiecare data foarte bine pe maini, sa nu va grabiti, ci sa savurati fiecare moment!

Tequilla... Petting-ul ofera/iclude si posibilitatea obtinerii orgasmului/lor! Mai documenteaza-te sau, si mai bine practica!

| Nextone a răspuns:

Nu ati facut sex oral ati facut petting, un fel de preludiu nefinalizat. Daca consideri ca esti prea mica mai asteptati!

| SexyCioco a răspuns:

...big grin Si eu faceam acelasi lucru big grin si pana la urma am cedat pentru ca ma simteam pregatita si il iubeam si il iubesc si acum si pot spune ca ma simt ok big grin

| Georgy_7404 a răspuns:

Da sunt de akord cu Zero nu ce faceti voi se num sex oral sexul oral este alcv

| express11 a răspuns:

Daca ai peste 18 ok, altceva, nu mai asculta de la retarzi! ei au in cap inchipuiri despre ce ar face ei! bafta!

| ana_9938 explică:

Avem peste 14 ani. avem mult

| ana_9938 explică:

Pai el peste 2 luni face 18 ani, deci va dati seama baiat cuminte si eu am 15 ani jumate.

| anne16 a răspuns:

Sincer iti spun, nu conteaza cati ani ai, bine nu ma refer la 12-13 ani, atunci corpul tau nu este pregatit dar daca ai mai mult de 13-14 ani si daca tu simti ca este baiatul potrivit si nu o sa ai regrete dupa aceea, dupa parerea mea nu ai avea de ce nu, este unu lucru atat de frumos sa faci dragoste cu persoana iubita love struck. take care M. :*

| Mirela209 a răspuns:

Virginitatea nu inseamna numai existenta acelui himen, nu te poti considera virgina daca faci sex oral si multe altele dar himenul e intact. Poti face pasul asta daca amandoi va doriti si nu vei avea probleme cu parintii