| andrada a întrebat:

Buna!

Mie din clasa a3a imi place de un coleg de-al meu (acum sunt a6a) doar ca el ba glumeste cu o fata, ba ii face complimente la lata, ba flirteaza cu alta si nici nu stiu ce sa mai cred. vara trecuta vorbea toata ziua cu mine pe mess, pana pe la 1 noaptea, mi-a cerut si nr de tel dar in tot acest timp el mai vorbea si cu o alta colega care toata ziua il face prost (in gluma) dar uneori se vede ca pe el chiar il deranjeaza si cu toata astea el a vorbit vara trecuta cu ea la tel crying. Si la niste poze o gramada de fete iau facut complimente si el n-a zis la nici una nimic apoi colega asta i-a spus "faine poze happy " si el a zis "mersi :* ". Ia mai trimis si :*... daca ma saluta pe mess sa-l salut si eu? si daca ma intreaba "esti suparata pe mine?" eu ce sa-i zic?

Inainte mai aveam putin si eram iubiti acum nici prieteni nu mai suntem crying. Nuj cum sa fac sa-l fac sa se comporte ca inainte. Cv sfaturi?

Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar am nevoie de sfaturi

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Ii spui ca tu simti ceva pentru el, si ca merita sa-ti acorde o sansa.

2 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Andrada incearca sa fii mai misterioasa si mai fa gesturi tandre (fa niste priviri visatoare, de indragostita) ca sa fie din ce in ce mai interesat de tine... poate va dura ceva mai mult dar va functiona. Iti va cadea in brate cum s-ar zice.

| Alex1 a răspuns:

(1)Daca crezi ca nu te place il lasi in pace.
(2)LoL! Esti abia in clasa a 6a.
(3)Mai sunt multi baieti pe lume.
(4)Esti prea mica pentru a avea un iubit.
(5)Multa bafta in cautarea de baieti!