| andrada a întrebat:

Hey happy

Mie din clasa a3a imi place de un coleg de-al meu (acum sunt a6a) doar ca el ba glumeste cu o fata, ba ii face complimente la lata, ba flirteaza cu alta si nici nu stiu ce sa mai cred. vara trecuta vorbea toata ziua cu mine pe mess, pana pe la 1 noaptea, mi-a cerut si nr de tel dar in tot acest timp el mai vorbea si cu o alta colega care toata ziua il face prost (in gluma) dar uneori se vede ca pe el chiar il deranjeaza si cu toata astea el a vorbit vara trecuta cu ea la tel crying. Si la niste poze o gramada de fete iau facut complimente si el n-a zis la nici una nimic apoi colega asta i-a spus "faine poze happy " si el a zis "mersi :* ". Ia mai trimis si :*...

Inainte mai aveam putin si eram iubiti acum nici prieteni nu mai suntem crying. Nuj cum sa fac sa-l fac sa se comporte ca inainte. Cv sfaturi?
Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar am nevoie de sfaturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai copile straight face, ce mai dramatizezi. Ia zis mersi si un pupic si gata straight face.
Sfaturi? Trezeste'te straight face! Da urgent pana nu iti iei un dus rece rau.
Si eu m-am indragostit de unu in a treia sau a doua si a tinut dragostea asta tampita pana in a 7 a. Dar mi-am trait viata in continuare. De ce? Pentru ca si el era la fel ca Mr asta, se dadea la orice fete, inclusiv la mine. De ce as fi vrut sa imi pierd timpul cu el? Si am lasat'o balta, il ignoram, si uite asa a inceput el sa fie in limba dupa mine oh go on.
Ignoral si tu, nu mai vorbi cu el si vorbeste in sila cu el cu " mda, aha, bine, ca ".
Oricum trebuie sa il ti la distanta, e un nimeni.

1 răspuns:
| bhaaa a răspuns:

Eu zic sa il tratez o perioada cu indiferenta... poate asa ii dai ganduri dubioase cum ar fi ` oare dc nu ma mai baga in seama?