| styvan a întrebat:

Cum sa procedez daca nu-mi mai place de fata cu care ma intilnesc acum la moment ce sa-i spun ca sa raminem doar prieteni? va rog astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Spune-i ca ceva in relatia voastra nu merge si ca iti pare rau dar ca nu ai vrea sa mergi mai departe. Insa fii tandru, politicos si de ce nu si sincer. Poti sa-i spui ca sentimentele tale nu mai sunt ca la inceput, ca s-au schimbat si ca ai fi bucuros daca ati ramane doar prieteni. Sinceritatea e dureroasa dar de multe ori e cea mai buna.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Orice i-ai spune,tot o vei rani, asa ca, alege adevarul.Macar nu vei avea mustrari de constiinta, pe urma.
Spune-i ca te-ai indepartat, ca vrei sa fii un timp singur si ai vrea sa ramaneti prieteni...

| nico6 a răspuns:

Buna.spune-i ca vrei o pauza, nu-i bine sa stai cu ea din obligatia de a nu o rani pentru ca tot aici se va ajunge.

| ovidiunoghi a răspuns:

Ii spui ca ai vazut-o ca filtra cu alt cineva! laughing