| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Nu am avut niciodată o relație și char vreau sa,, experimentez " sa zic. Nici primul sarut nu l am avut..nimic. Ce spuneți?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai un prieten, un vecin, sau un coleg precum cel care a postat urmatoarea intrebare "RiGhT1988 a întrebat: Credeti sau ce parere aveti despre o relatie cu o colega? Adica sa fiu impreuna cu ea si chestii de genu, ma refer la scoala" ai putea avea parte de succes. Tot ce ai de facut se reduce la ceva extrem de simplu : sa-l cauti. happy

| Îmiplacesacitesc explică (pentru corbulalbrosu):

Pai și Cum sa îl caut? De obicei sunt foarte timida când vine vb de băieți și mă fac de ras în fata lor mereu.

| florincraiova a răspuns (pentru Îmiplacesacitesc):

Lasane un nr de telefon. Facebook te căutăm noi pe tine

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Îmiplacesacitesc):

Daca tu esti timida si din acest motiv nu poti/nu esti in stare sa preiei initiativa, atunci va trebui sa te comporti de asa maniera incat sa fii cat mai agreabila, atragatoare si sa dai de inteles ca in afara de "Imiplacesacitesc" ai si alte dorinte.....mai lumesti.big grin

| Îmiplacesacitesc explică (pentru corbulalbrosu):

Foarte tare!

| Acras a răspuns:

Iti spun ca provii dintr-o alta era fata draga. Apoi in ziua de azi le vezi de pe la 10-11 ani ca si-o trag in fund

| florincraiova a răspuns:

Te rezolvă băiatul

| Lorena000Lore a răspuns:

Da.mi add pe Facebook,, Lorena Musat,, (P.S. sa mă recunosti am o poza de profil qt cu Sia) am sa.ti dau mai multe sfaturi despre o relatie si cum sa ti.o incepi