| scumpikatha101 a întrebat:

Hey vreau sa am primul sarut cu fostul meu. Dar e in alta relatie! Cum pot face sa il sarut?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai,cand erati impreuna nu v-ati sarutat? Nu ma mira ca ti-a dat papucii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca esti isteata vei reusi, vorbeste cu gasca (in special daca el are prieteni buni in gasca ta) sa mergeti la cabana acolo, in momemtul in care il prinzi singur pe ex, ii dai un sarut

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
De ce sa te bagi in relatia lor? Lasa-l in pace, cu atat mai mult ca e fostul tau. Gaseste-ti alt iubit si saruta-l cat vrei...

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca e fostul si e in alta realtie las-o balta!

| IdNo a răspuns:

Daca are o relatie ai da dovada ca esti panarama.

| scumpikatha101 explică:

Nici el nu a avut primul lui sarut