| simpluu a întrebat:

Primul sarut intr-o relatie incipienta?

Răspuns Câştigător
| cipy a răspuns:

Primul sarut al meu si prietenului meu din prezent a fost ::::::::::::::::: de fapt nu am cuvinte sa-l descriu, chiar, daca prietenul meu imi zise k nu stie sa sarute, eu, nu am simtit asta a fost de nedescris...Fii curajos sentimentele conduc faptele si nu invers!

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Te-a zapacit de tot, sa intelegem, nu?

| yellowalien a răspuns:

Corect, care e intrebarea? laughing

| astertix09 a răspuns:

....si care e intrebarea? are semnul intrebarii afirmatia ta dar nu prea mi se pare o intrebare

| simpluu explică:

Cind are loc de obicei la voi primul sarut? si cum e, in ce imprejurari, asa sa fie super romantic, ca doar e primulhappy
asta e intrabarea happy