| mihaeellaaa a întrebat:

Nu am mai vorbit deloc cu fostul iubit de vreo 2 luni. Ne-am certat, nu mai vorbeam deloc, vorbe urate, s-a terminat urat relatia etc. Am zis sa las timpul, sa treaca, sa se mai "calmeze apele" intre noi. Am gresit amandoi (ambii foarte incapatanati) dar am constientizat si chiar imi pare rau. Vreau sa il caut sa vorbim iar ca prieteni dar nu stiu daca este o idee buna. Si cum sa procedez? Astept pareri. PS: Chiar nu vreau sa rupem orice legatura (mai ales din cauza unor orgolii prostesti), toti gresim dar suntem oameni totusi.

1 răspuns:
| Simonika1264 a răspuns:

Du-te la el si incepeti sa vorbiti despre ce s-a intamplat, ca sa va impacati spune-i ce ai scris la sfarsitul intrebarii tale si cred ca o sa decurga destul de bine happy