| mihaeellaaa a întrebat:

Eu si fostul meu iubit ne-am despartit acum cateva luni intr-un mod mai urat, certuri, vorbe grele si urate spuse la nervi din partea amandurora pe care chiar le regret. El nu mai vrea sa vorbim, sa auda de mine. Nu stiu daca spune acest lucru din orgoliu sau chiar asta isi doreste. Vreau sa ma ierte si sa vorbim iar ca amici daca altceva nu se mai poate. Nu vreau sa rupem orice legatura. Ce ma sfatuiti sa fac ca sa ma ierte si sa vorbim iar? Astept pareri atat de la fete cat si de la baieti. PS: E foarte incapatanat.

1 răspuns:
| CheLoo23 a răspuns:

Dupa ce ai scris la P.S draguta mea prietena nu mai ai nici o sansa nici macar ca amic sa porti o conversatie normala cu acest personaj pe care tu il descri parca iesit din filmele cu Dracula sau din jungla sad
Nu te intrista tu ar trebui la ani tai sa fi tratata ca o printesa nu te dezamagi singurica sad mult noroc bye happy