| valintinvalic2011 a întrebat:

Buna nu de mult am spus unei prietene ca-mi place de ea eu nu am stiut ca are prieten si acum nu vorbeste cu mine am intrebat-o pe o reatea de socializare de ce nu vorbeste cu mine si a spus ca ea vrea sa vorbeasca dar cind sa vorbim in pe undeva nu vorbeste ce sa fac nu vreau sa o pierd macar ca prietena :'( (scuzati de greseli)

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Ai gresit, odata ce o fata iti spune ca esti doar un prieten, ai facut o mare greseala spunandu-i c-o placi.O femeie nu place un lache flausat.

| Danysan a răspuns:

Probabil ca nu te vede ca pe un Iubit si a deramjat-o gestu tau. Poti afla asta numai daca o sa ieis cu ea undeva.Vezi ca fetele pot sa te refuze din mai multe motive si nu neaparat ca nu le place de tine. Acum tu trebuie sa aflii care e cauza.

| SebastianCMT a răspuns:

Trebuia sa te asiguri ca nu are prieten sau daca stiai ai procedat gresit. Acuma ea nu te baga in seama (spun si eu presupun) ca tine la tine si nu vrea sa te faca sa suferii ea deja fiind intr-o relatie.