| mihaela blondina a întrebat:

Un prieten de-al meu m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, stiind ca unei prietene ii place de el nu am stiut ce raspuns sa ii dau el mi-a spus ca nu are nici o treaba cu acea fata si ca el ma place si ma iubeste pe mine. Ce spuneti sa fac?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca el tine la tine, degeaba vrei tu ca ea sa nu sufere, asta e, daca si tu il placi, si el pe tine, de ce sa ratezi sansa de a fii cu el?
Eu zic sa vezi ce iesewinkingbig grin.

| Psihoyounger a răspuns:

Daca il iubesti, atunci, accepta-l daca crezi ca asa trebuie. Daca nu, atunci nu o fa pe prietena ta sa sufere degeaba.

Bafta!

Psihoyounger

| Casiana a răspuns:

Gandeste-te bine daca iti place sau nu de el... Daca iti place si il iubesti cu adevarat spune-i ca DA...Pentru ca merita sa iti dai o sansa...Pari o fata COOL, care se intereseaza si de ce simt altii... Felicitari, nu stiam ca mai exista persoane ca tine... Da-ti o sansa daca il iubesti si fi fericita, merita...Nu poti fi mereu preocupata de altii! Succes mult!

| kitty_8919 a răspuns:

Daca prietena ta aia nu este una tare apropiata fata de tine si tie iti place de el atunci ce mai astepti.

| gyanina a răspuns:

Sa fi cu el:X ce mai astepti... daca baiatu a zis ca nu are treaba cu fata aia... inseamna ca tu esti mai frumoasa de cat ea ...si daca si uh il palci e numa bine,winking

| andreyutza14vio a răspuns:

Pai avand in vedere ca el stie ca acelei prietene dea ta ii place de el... poate sta cu tine doar ca sa o faca geloasa...asa ca ai grija sa nu te int'dragostesti cu tine si pe urma sati spuna ca vezi doamne a vrut sa stea cu tine ca sa o faca pe x geloasa...si atunci vei suferi...in cae vad ai 14 ani...ca mine...ai mare grija cu baietii astia...mai ales la varsta asta te vor face sa suferi...big grinbig grinbig grinbig grintio spun din propria exprienta...ma bine iai spune ca nu...si ai sta cu alta baiatwinkingsi daca chiar te iubeste... daca va vedea ca stai cu alt baiat...se va ambitiona sa te cucereascawinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

| s1mplek1ss a răspuns:

Asta ar trebui sa stii tuh.
Nu sa ne intrebi p noy
procedeaza koom crezi tuh k e mai bine

Răspuns utilizator avertizat