| Kissdulce a întrebat:

Nu de mult v-am pus o intrebare legata de un baiat pe care il plac, insa si el ma place dar nimeni nu face primul pas. Zilele trecute ne-am intalnit si m-a intrebat daca poate trece pe la mine sub pretextul ca vrea sa descarce niste melodii la mine. Dati-mi un sfat, ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| GeannyCatty a răspuns:

Sa fii politicoasa, dar sa ai grija sa nu vrea altceva( sex). Incearca sa aduci vorba despre relatii...intreaba-l daca are prietena, ce hobby-uri are..etc