| viorelutza a întrebat:

nu gasesc raspuns la o intrebare, poate ma ajutati voi:am cunoscut un tip, am observat ca ma place, apoi am vb pe mess cateva luni fiindca el era plecat in strainatate, am stabilit ca ne vom intalni cand vine acasa, a venit acasa am vb, totul a fost in cea ma mare ordine, am fixat locul si timpul unde sa ne intalnim la o cafea, dar in ziua in care trebuia sa ne vedem nu a mai dat nici un semn de viata, se da "diparut". nu inteleg de ce nu a dat macar un mesaj in care sa explice atitudinea lui, i-am trimis un mail in care l-am intrebat dar fara raspuns, chiar nu inteleg ce motive a avut sa se comporte asa, de ce nu are curajul sa imi de-a o explicatie?

Răspuns Câştigător
| Alissya97 a răspuns:

Pentru ca este un las si probabil ii este frica oh go on sa-ti spuna in fata ca te place.Acu'se da disparut si nu-ti raspunde la mesaje.pentru?raised eyebrows
Asta nu stim. Poate nu a putut intra pe mess straight face.
Sincer nu stiu ce explicatie sa-ti dau.
Nu pot sa stiu ce gandeste el in timpul asta.
Dar, pot sa-ti dau in sfat big grin
Lasa-l o vreme in pacewinking, nu-i mai trimite mesaje, prefate ca nu mai exista big grin, cred ca de aia o face pe ''disparutu'' ca sa vada daca te agiti la faptul ca nu-ti raspunde la mesaje.
Mai bine stai lejera si lasa-l in pacewinking, daca vrea o sa-ti raspunda la mesaje big grin, daca nu sigh asta este.
Bafta!:*
Sper ca parerea mea sa te fi ajutat big grin
Ceau :*

7 răspunsuri:
| Alissya97 a răspuns:

Multumesc de fundita!:*
Esti o scumpa si sper din tot sufletul ca raspunsul meu sa te fi ajutat!:*

| Bubu_5492 a răspuns:

Probabil avea prietena acasa

| 10011993 a răspuns:

Nu a avut curaj!:*

| Bianca_2742 a răspuns:

O fii prea timid sau a intervenit ceva putin mai grav de nici nu raspunde.

| luiza a răspuns:

De las ce este! Ca nu gasesc alta explicatie...

| viorelutza explică:

Va multumesc pentru raspunsuri:*

| WarGarurumon a răspuns:

Sau poate era o smecherie a cuiva. O farsa.