| viorelutza a întrebat:

Pe parcursuri unei activitati am cunoscut pe un tip, la inceput nu mi-a fost deloc simpatic dar el fiind foarte dragut si atent tot timpul am inceput sa ii acord atentie.Toata lumea din jur a observat ca ii place de mine, am inceput sa ne intelegem tot mai bine pe parcursul timpului(aprox.5luni)apoi el a plecat in starinatate niciodata nu mi-am imaginat ca o sa mai vorbesc cu el vreodata, dar a aflat id meu de mess si am inceput sa vorbim, si asa tot am vorbit vreo 3 luni timp in care ne intelegeam ft bine, era foarte atent cu mine, foarte interesat de tot ceea ce mi se intampla, am stabilit(el m-a rugat_)cand se intoarce acasa ne vedem la o cafea, apoi inainte cu o saptamana de a se intoarce am vb si a zis cand vine acasa si spera sa ne intalnim. A venit acasa, am vorbit pe mess iar prima lui intrebare a fost cand ne putem vedea am stabilit ziua, locul, ora, nr meu de telefon in caz ca se intampla ceva apoi am mai vorbit pe mess si totul parea ft ok ne intelegeam super, apoi a venit ziua in care trebuia s ane intalnim, dar el nu a venit si nu a mai dat nici un semn pe mess la id-ul meu si-a setat sa imi apara offline tot timpul. E calr ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine dar nu mi se pare normal aceasta atitudine sa dipara fara nici un semn, voi ce parare aveti?

7 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Poate i ie rusine, sau si-a gasit alta, sunt mai multe variante, dar nu poti sti daca nu il suni si nu il intrebi, nu ai nimic de pierdut!
Bafta si Craciun Fericit!

| Mihai7best a răspuns:

Poate era prea timid

| InoTkd95 a răspuns:

O ipoteza ar fi ca atunci cand a ajuns in tara niste guri rele ar fi putut spune ca ai umblat cu altii si alte vorbe rele. Poate ca s-a indragostit de alta fata si pentru a nu te face sa suferi a incercat sa rupa orice relatie cu tine. Cine poate stii. E ceva ciudat sincer... Daca ii cunosti cel mai bun prieten ar fi necesar sa vb cu el poate scoti ceva. Succes!happy

| PisyRock a răspuns:

Cred ca el nu e mai place, cum zici tu, si ca sa nu te raneasca, el se face ca si "mort". Asa fac toti baietii, dar nu ne face sa "fim" incantate

| viorelutza explică:

Oricare ar fi motivul pentru care nu mai vrea sa mai vorbim, consider ca ar fi trebuit sa de-a un mesaj fie pe telefon fie prin mess, voua vi se pare normal ca de pe o zi pe alta sa dispara si sa nu ma de-a nici un semn de viata?

| AnduZisAlexandru a răspuns:

In primul rand iti ofer aceasta smecherie sa vezi cand e on dar pus pe offline (intri pe mess dai x2 click pe id-ul tau sa nu vada alti si scrii : msg:tpu_ro(ex) dar trebuie neaparat msg: )si daca il prinzi on cu aceasta smecherie poarta o conversatie cu el si spune-i ce simti!

| Kikiiiiii a răspuns:

Pey inseamna ca a ffost un fel de gamewinking multi spun ne vedem la ora 1-2-3-4-5 bla bla locu cu tare nu stiu ce! se dau mari dar dupa off ce raw imi pare nu am putut ajunge! iar daca vorbeati de 5-6 luni si de abia era prima voastra intalnire era chiar de asteptat in 5-6 luni aveai ocazia sa afli multe despre el! Succes fundabig grin