| euAdelina a întrebat:

Buna!
(nu imi plac fetele)
sunt fata si de cand ma stiu am fost prietena cu o fata pana cam pe clasa a 6-a dupa care nu am mai prea vorbit decat ne salutam. Cand eram mici faceam multe lucruri impreuna: nu jucam, povestem, ne plimbam si o cunosteam destul de bine.

Dar acum de pe clasa a 9-a am inceput iar sa vorbim deoarece mergem la acelasi liceu. Acum ea este putin mai ciudata, nu stiu daca doar cred sau chiar e dar cred ca e pe invers. Mereu cand incep o discutie despre baieti imi zice sa schimbam subiectul si ca ei nu ii plac nici un tip de baieti. De curand am ramas surprinsa cand mi-a zis ca am un fund frumos si ca ei ii place fundul meu, apoi am mers la ea acasa ca avea ceva sa-mi napoieze si a inceput sa se schimbe in fata mea (nu a mers in alta camera sau in baie, pana is sutienul si l-a dat ca sa-si ia un tricou) normal ca eu am inceput sa butonez pe telefon si sa imi caut altceva de privit. Ce ar trebui sa inteleg din asta?

9 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Las-o in pace

| NotoriousG a răspuns:

Incepi sa le faci fantezii celorlalti. Pana aici nu mi se pare ceva foarte " ciudat". Multe fete isi lauda fundul prietenelor laughing sau isi pun mana unei alteia.
Ar fi ciudat daca s-ar da la tine, ti-ar face apropouri.

| aMsRR a răspuns (pentru NotoriousG):

Să mor eu frate ce vorbă " ar fi ciudat dacă s-ar da la tine, ti-ar face apropouri". Tu dacă ai fi gay, te-ai duce la unu şi i-ai zice direct, în faţă : " hai să ne **** "? Gândeşte dracu înainte să postezi. sad

| NotoriousG a răspuns (pentru aMsRR):

Tu ce pana mea vrei ma? Ti-am zis tie ceva ca sa comentezi? Cand un baiat se da la o fata, aia il interpreteaza ca vrea sa o ****? Sau asa e la tine? Asa ca taci dreacu din gura aia si da un sfat mai bun ca al meu.

| QuaresmaRicardo a răspuns:

Offf vinoo la mine sa te ajut sa uiti de ea

| AllinaDaniella a răspuns (pentru QuaresmaRicardo):

Cati ani ai, 12?

| Black_Ics_1995 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Bine punctat!

| euAdelina explică (pentru AllinaDaniella):

| QuaresmaRicardo a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Ce rea esti, am 20