| euAdelina a întrebat:

De cand ma stiu am fost prietena cu o fata pana cam pe clasa a 6-a dupa care nu am mai prea vorbit decat ne salutam. Cand eram mici faceam multe lucruri impreuna: nu jucam, povestem, ne plimbam si o cunosteam destul de bine.
Dar acum de pe clasa a 9-a am inceput iar sa vorbim deoarece mergem la acelasi liceu. Acum ea este putin mai ciudata, nu stiu daca doar cred sau chiar e dar cred ca e pe invers. Mereu cand incep o discutie despre baieti imi zice sa schimbam subiectul si ca ei nu ii plac nici un tip de baieti. De curand am ramas surprinsa cand mi-a zis ca am un fund frumos si ca ei ii place fundul meu, apoi am mers la ea acasa ca avea ceva sa-mi napoieze si a inceput sa se schimbe in fata mea (nu a mers in alta camera sau in baie, pana is sutienul si l-a dat ca sa-si ia un tricou) normal ca eu am inceput sa butonez pe telefon si sa imi caut altceva de privit. Ce ar trebui sa inteleg din asta?
(mie nu imi plac fetele)

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca sa-i faci cunostinta cu un baiat

| Jullykss a răspuns:

Buna.Paii cred ca sa-r putea sa ai dreptate din pacate, dar nu e neaparat adv. unele fete zic chestiile astea la caterinca, si de obicei sunt un gest de umor negru, adiica un umor pe care nu multe persoane il inteleg.Sii cu baietii ca nu-i plac, poate a avut o perioada mai proasta, adica a refuzat-o unu sau nu stiu.
INfine ar trebui sa fie una din ideeile mele.Pup.:*

| euAdelina explică (pentru Jullykss):

O cunos destul de bine si stiu cand face caterinca ca si eu fac cu ea si se vede inteleg dupa voce si dupa expresia fetei, dar nu aia nu eracaterinca ca era vorba de cu totul alt subiect si ziceea:"< mie imi plac bucile tale >
si zic eu
ea: < nu tu ca vorbesc serios>

| Jullykss a răspuns (pentru euAdelina):

Pai atunci nu stiu ce sa zic, cred ca sa-r putea ca atractiile ei sa se fi indreptat spre reprezentantele sexului frumos. Adica fetele, femeile.Sii daca nu e asa ar trebui sa incerci sa vorbesti cu ea si daca iti confirma lucrul asta nu ai ce sa faci.Si daca e incearca sa ii faci cunostinta cu un baiat.:]].Pup.:*