| Larisa_5606 a întrebat:

Nu inteleg o chestie. I-am spus ca il plac cu ceva timp in urma, a trecut nu s-a intamplat nimic, ne-am certat, imi zicea ca nu ma sufera si chestii din astea si acum pare ca ne-am impacat.Incearca sa se bage in seama cu mine sa imi atraga atentia, si sa ma enerveze.Eu cred ca ma place, dar este ceva ce il retine si nu stiu ce.Cum as putea sa descopar? Ms frumos.

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Probabil nu este încă pregătit pentru o relaţie sau a suferit în trecut şi acum nu mai vrea să aibă de-a face cu tipele,cel puţin pentru o perioadă. Posibilităţile sunt infinite.
Când a aflat de sentimentele tale,s-a speriat şi a preferat să lase lucrurile aşa. Apoi,ca săa fie sigur că tu nu vei mai simţi nimic pentru el,a spus tot felul de lucruri urâte.
Acum, presupune, că ţi-a trecut ''dragostea pentru el'' şi vrea să revină la starea iniţială.
P.S : Ceea ce ţi-am zis eu s-ar putea să fie adevărat în proporţie de 25-30%.