| Roxii a întrebat:

nu mai stiu ce simt.nu mai sunt sigura daca imi place de un baiat nu stiu ce e cu mine. timp de 4 ani unui baiat i-a placut de mine si ar fi facut totul ca sa fim impreuna dar eu l-am respins deoarece nu avem curajul sa recunosc ce simt pentru el! acum s-a saturat si el sa inkerke dar fara rezultate sa ma cucereasca si de aceea acum se da la o alta fata. o prietena de-a mea.acum as vrea sa-l fac din nou sa-i placa de mine dar nu stiu cum si de data aceasta acceptandul! ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Pai saracul baiat s-o fi saturat sa astepte atatia ani incat s-a decis sa se uite si in alta parte.sau poate o fi o alta modalitate de a te face geloasa dandu-se la amica ta.parerea mea ca ar trebui sa vorbesti cu el ca sa te lamuresti daca mai simte ceva pentru tine. uneori atunci cand viata iti ofera o sansa trebuie sa stii sa o accepti ca a doua oara nu se stie daca vei mai avea acelasi noroc. dar fi optimista poate ca si acum viata va fi de partea ta. te-am pupat numai bine

5 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

O sa iti piara cheful rapid daca arata iar ca te place. Lasa-l poate chiar reuseste sa isi faca o relatie.

| Duhovnicul a răspuns:

Tipic feminin. Trebuia sa iti fi facut dracu` curaj si sa ii spui ce simti. Barbatii nu stau dupa voi pana va vine inspiratia.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Ms mult pentru fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rost are sa-l faci ca sa-i placa de tine? Niciunul iti place sai rasucesti mintile lasa-l impace sa traiasca fericit omul nu-i curma zilele si tie ti se poate intampla la fel

| nuimporta a răspuns:

Stii esti intr-o situatzie de a-i incerca sentimentele OARE poti sa le aprinzi? incearca sa vb cu el (fara inchipuiri la ceva romantic) si dupa ceva timp incerci sa-l sarutzi daca rasunde la sarutul tau mai simte ceva ptru tine. acu totul depinde doar de tine.
Prima faza cu sarutul http://www.youtube.com/watch?v=qSTgMcWqW94...papa succes