| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostrucrying, as vrea sa imi spuneti si mie ce se intampla cu yahoo sau mai bine zis cu mail-ul.deci inainte aveam yahoo 8, 9 si daca stergeam arhiva de pe mess stiam ca o pot gasi pe mail la conversatii, dar de cand mi-am instalat yahoo 11 numai gasesc multe conversatiicryingcrying, iar daca sterg o conversatie de pe mess se sterge si de pe mail de la conversatii, ce pot face sa nu se mai intample asa sau macar sa recuperez, va implooooorcryingcryingcryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| MakeMyDay a răspuns:

Revino la yahoo 9.

| asdfghjkpioiytrewqasdfgh123456789 a răspuns (pentru MakeMyDay):

Pai am instalat 8 si tot la felcryingcrying