| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,nu pot sa îl uit pe acel băiat, plang încontinuu, azi mi-a zis ca a fost la frizerie și a dispărut ((( oare se vede cu alta? Ma doare sufletul. Adevarul este ca sunt o ciudata.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Am văzut în mare intrebarile tale si singurul lucru pe care pot sa il spun e ca ar trebui să ai demnitate.
În momentul in care un băiat pleaca si vine, sau vorbeste cu tine si dispare inseamna ca nu ii pasa, ca nu esti printre prioritățile lui si trebuie sa iti vezi de ale tale pentru ca riști să te injosesti grav.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In acest moment se afla un un hotel si rupe patul cu o gagica faina

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ești ciudată, așa este, în dragoste uneori suferi. Iartă, uită, și mergi mai departe.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si atunci? :/
Iti trece tie. Uita-te la un film big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of saracuta de tine happy si pe mine ma doare sufletul cand vad atata prostie cronica happy puiut mic :p

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin77945 a răspuns:

Treci peste, si cauta-ti pe altul asa e cel mai bine