| Anothergirl22 a întrebat:

Ce faci cand te doare sufletul? De ce doare, oare?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Tu ar trebui să știi cel mai bine sau ești cretină. Ce fac? Stau și îți răspund ție la întrebare.

| cosssmyn a răspuns:

Cand te doare, mangaie-l!

| EuSuntCineva20 a răspuns:

Durerea e un sentiment creat de om, care de fapt nu ar trebui sa existe. Cel mai bine e sa nu te mai gandesti la acel lucru si va disparea.

| Mihai3Dulaul a răspuns:

Daca te doare sufletul inseamna ca ai facut ceva greșit cel mai probabil, ceva ce regreți asa ca incearca sa repari situația astfel conștiința te lasa in pace laughing