| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.De vreo saptamana(nu stiu sigur)vorbesc cu un baiat de la mine din liceu. El mi-a spus ca ma place dar si ca ma iubeste. M-a invitat la un suc.Doar ca eu nu am mai fost obisnuita cu asa cevalaughingAdica mie imi place sa fim noi doi nu sa mergem nu stiu unde. I-am spus si lui asta.In plus eu sunt prima fata de care ii place(nu a mai avut iubita pana acum. a fost timid si de aceea). Eu am mai fost cu 2 persoane dar inca sunt timida.Stie asta.In plus eu am cam inceput sa il plac, adica e dragut asa cum imi place mie:X si stie si el asta. I-am spus si ca as vrea sa il iau in brate(poate crede ca ma grabesc)si nu as vrea sa creada ca accept prea usor.Chiar nu stiu ce sa fac. Oare sa ies la suc sau sa ii zic sa ramanem singuri... Mi-e frica sa ies. e prima intalnire cu el:-

Răspuns Câştigător
| Annellise a răspuns:

Draga Dana,
Viata e prea scurta incat sa te indoiesti : sa merg sa nu la suc cu el?
Fa ceea ce simti insa fara regrete, plus ca este vorba doar de un suc nu te-a cerut de nevasta sau nu ti-a facut alta propunere indecenta, motiv pentru care te-as sfatui sa te axezi pe principiul : zambeste, fa ceea ce simti fara regrete!
Poate dupa suc iti va placea mai mult de el sau poate chiar invers dupa discutia face-to-face doar voi 2 nu ti se va parea asa de `pe placul tau`.
Incearca ca nu ai nimic de pierdut.
Multa bafta si asteptam raspuns cu ce s-a intamplat.
Te pup,
Anne:*

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Iesi la suc! zici ca te-a cerut de nevasta laughing

| alabalaportocalala a răspuns:

Luati sucul si plecati intr-un loc unde sa fiti singuriwinkingca sa va impacati amandoilaughing dar sa stii ca nu o sa poti face asta odata si odata tot trebuie sa mai iesiti si impreuna numai fi asa de rusinoasa daca tu il iubesti si el te iubeste pe tine este foarte ok numai conteaza altcevawinking
succes!winking

| lungudragos a răspuns:

Eu zic sa iesi cu el la suc si dupa mergeti undeva, unde puteti fi doar voi, ca altfel se poate sa-si piarda increderea in el