| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce sa fac., el ma place f mult, eu il plac la fel, si ar vrea sa fie cu mine dar mi-a spus intr-o zi ca nu putem fi impreuna, dupa care m-a sunat peste cateva zile si si-a cerut scuze pentru ce a zis atunci, a spus ca vrea o rel serioasa cu mine., dar totusi noi nici in ziua de azi nu suntem imreuna, si azi ne-am intalnit si am vorbit putin., nu stiu ce sa mai fac, ce sa ii spun?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ar trebui sa mai cresti putin...pentru o relatie!

| smile a răspuns:

Vorbeste cu el si intreaba-l ce are de gand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil la varsta voastra nu luati totul asa de in serios, pentru ca nu pre stiti ce vreti de la iubire, respectiv de la viata.Si cred ca asta se intampla si cu el acum, e confuz. tea ales pe tine si totusi a dat inapoi dupa care sia cerut scuze...mmmm nu ti se pare ca e evident. baiatul nu stie ce vrea, probabil nu e destul de matur pentru o relatie serioasa si incearca sa prinda tot ce apuca, pentru distractie. Sfatul meu e sa ti cauti pe cineva care cu adevarat simti tu ca vrea ceva serioas de la tine si te vrea tot timpul nu azi da maine ba. Sper ca team lamurit cat de cat! pup

| kariana a răspuns:

Buna, eu iti zic sa vorbesti cu el serios si sa iti spuna ce are de gand, dar parerea mea e ca te duce cu "zaharelul"daca i-ar placea de tine asa de mult, ati fi impreuna si totul ar fi bine, dar ceva il retine sau... poate are pe altcineva si nu e hotarat, cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el., mult succes.