| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai inteleg... Deci eu merg la tenis la un antrenor mai tinerel (dar nu curvar) de vreo 3 ani. La inceput imi placea de el mult ( adica imi placea de el ca si antrenor) si mergeam in fiecare zii la tenis. La inceput eu ma inbracam mai mult cu haine de baieti si chestii pentru ca asa ma simteam mai bine (am 3 frati si nici o sora deci nu ma judecati) dar dupa un timp am inceput sa ma inbrac mai ca o fata si cu timpul am vazut ca antrenorul se poarta din ce in ce mai dragut cu mine. De fiecare data cand avea cv de spus catre toti elevii (la un antrenamant eram vreo 5-6 copii) ma striga pe mine si apoi sa le zic eu lor. Acuma mai recent tot incearca sa se bage in seama cu mine... Adica... tot inceaca sa deschida o discutie ( eu sunt mai timida de felul meu deci nu prea vb cu el ), tot face glume, imi zambeste des cand vb cu mine, se uita la mine si cand ma intorc spre el se intoace, se uita fix in ochii mei de fiecare data cand vorbin, etc.
Nu stiu ce sa cred...nu mi se pare ca iar placea de mine, pentru ca are prietena si nah...dar atunci dc face chestiile astea?
Vreau cate mai multe raspunsuri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu! laughing))

| Kenya a răspuns:

Profita de naivitatea ta, cauta o aventura daca spui ca are prietena.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Ei cred ca ceva atractie i ai trezit. De asta se poarta mai frumos. Privirile fixe tradeaza o vointa de a te seduce.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Hai zi că vrei să fi cu el ca să nu mai plăteşti antrenamentele. :3

| Adrian08Daniel1989 a răspuns:

Buna in mod general, cauta si el o aventura ceva mai cu perdea, dar cred si poate sa fie si adevarart ca el si cu a lui nu se prea mai inteleg si cauta sa isi aranjeze terenul din timp in caz de relatia cu a lui va lua sfarsit. ca toti barbati cand ceva ne place facem orice sa il obtinem... dar nu uita depinde de la caz la caz, si varsta este un factor...