| PrOx a întrebat:

Vara trecta am cunoscut o fata super draguta de care imi placea dar nu am apucat sa ii arat ca o plac dar iata ca vara aceasta cand ne-am intalnit am inceput sa fim mai apropiati...banuiesc ca ma place pentru ca de fiecare data cand mergeam cu baietii la tenis sau pur si simplu la o plimbare cu scuterele mereu sa aseza langa mine iar cand incepeam sa vorbim ne priveam adanc in ochi cateva secunde dupa incheierea discutiei, o data m-a luat si m-a sarutat pe o braz spunadu-mi ca sunt dulce iar ieri mi-a cerut numarul de telefon si mi-a promis ca se va intoarce peste 2 saptamani cu o prietena(trebuia sa plec la mare iar ea mai statea doar 1 zi acolo)...problema este ca nu stiu cum sa acctionez si sa imi pastrez calmul pentru ai arata ce simt pentru ea. Funda+Vot pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Asculta-ma... Nu fii fraier! Aratati sentimentele fata de ea, daca o sa tot stai asa ea o sa se plictiseasca la un moment dat! Ea te place deci nu o sa te manance si nici nu o sa te refuze! Nu sta aproape un an cum am stat si eu, dupa aia o sa regreti

| neutrino a răspuns:

Astepti cel mai bun raspuns, dar care este intrebarea? Sa-ti pastrezi calmul pentru a vorbi cu ea si sa-i spui ce doresti? Nu inteleg motivul pentru care ai fi nervos...

| PrOx explică (pentru neutrino):

NU! Ma referam la cum as putea sa acctionez aspura pentru ca nu pot in orice moment din zi pur si simplu sa ma duc la ea si sa o sarut... ceva vrajeli.