| annna a întrebat:

Fetele virgine pot folosi ob-uri?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O.b.-urile NU sunt pentru virgine.
Pe la colțuri vei auzi că da, cele mici dar eu te întreb cum le manevrezi prin himen să ajungă în vagin și apoi la scoaterea lor care deja sunt mult mai mari în volum din cauza impregnării cu sângele menstrual?
Numai femeile nebune pot spune că da, merge și la o virgină dar să nu uităm că deflorarea se face și cu un singur deget (pe timpuri lipsite de educație, bărbații așa le verificau pe fete înainte de însurătoare, le încerca cu degetul, ce bădărani!).
Folosește pe cele externe și folosești pe cele nevoilor tale, sunt diferite ca lungime și grosime.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Daa

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Ce sunt alea ob-uri?

| Brunette13 a răspuns:

Da normal... pe alea cele mai mici ca au diverse marimi... funda?

| whitenights a răspuns:

Sigur ca da.