| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fetehappy. Cand a-ti simtit ca trebuie sa o faci pentru prima data?happy
Eu simt ca trebuie pentru ca ma iau niste calduri si imi doresc sa fac doar ca nu stiu daca sunt asa de pregatita.
Daca vad ca se saruta cineva din film sau asa si fac dragoste simt ca si eu vreau.
Oare asta inseamna ca sunt pregatita?
Help me!
:-|

Răspuns Câştigător
| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,la varsta ta foarte multe fete incep sa o faca,in legatura cu intrebarea daca esti pregatita dupa ce ai mentionat in intrebare eu cred ca da, acum ar mai ramane doar sa gasesti un baiat iar restul vine de la sine ok, pana la urma orice fata ajunge sa faca asta pentru prima oara! Iti urezi succes.Va pup.Bye bye!

3 răspunsuri:
| Mihaibun a răspuns:

In primul rand cati ani ai si in al doilea rand ai grije cu cine faci si CUM FACIwinking

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,trimite-mi varsta ta printr-un mesaj privat,apoi o sa stiu ce sfat sa-ti dau,dar oricum ai mare grija cum o faci fiindca multe fete au ramas... si nu e bine,adica ai mare grija sa te protejezi(in timp ce o faci), fiindca altfel ar deveni o problema, nu uita sa-mi trimiti varsta prin mesaj privat fiindca asa nu as sti ce sa te sfatuiesc (daca e bine sau nu)! Bafta.O seara placuta!

| Sexiest a răspuns:

Eu eram la fel ca tine. Sateam cu iubitul meu in pat si ne sarutam foarte mult si ne frecam unulde altul si asa am incepu sa o face. Daca vrei sa iti mai dau detalii baga idul sexiest.deea